ČSFD

Sada úprav pro ČSFD

Děkujeme 🙂

Film se natáčel v roce 2020, omezené uvedení v kinech probíhalo od srpna 2021 a v televizi bude film uveden 30.1.2022 ve 20:15 na TV Prima – otázka zda by neměl být rok filmu 2021 (?), ale už to TV Prima distribuuje v programu jako 2022, takže to asi nechme a odemčení hodnocení (?).

Oprava hereckého obsazení – jsou tam herci, kteří ve filmu nehrají (Jiří Prager, Kateřina Pechová, Oldřich Vlach, Ivanka Devátá, Miluše Bittnerová, Pavla Tomicová, Antonín Hadrt, Jan Nedvěd, …). Dále někteří herci na ČSFD chybí. Přesné obsazení vč. rolí na stránce filmu

Hudbu do filmu měli původně komponovat Veronika Černá a Lukáš Černý, nakonec je však autorem hudby Zdeněk Hrubý.
Střih: Pavel Vávra
Kostýmy: Lída Kadaníková, Iveta Gazdová
Masky: Kateřina Prušvicová, Šárka Benešová
Zvuk: Ondřej Tremer (přidat k Tomáši Oramusovi)

Fotografie z filmu prosím © Tomáš Magnusek s.r.o. (teď jsou bez zdroje)

Videoklip k filmu má svůj plakát, ale nevím jestli se plakáty ke klipům vůbec přidávají..

Film ještě není dotočen, nehraje v něm ale Jan Kuželka, Ladislav Ondřej, Julius Oračko a Vojtěch Magnusek

Žánrově je film Komedie / Drama

Fotografie z natáčení filmu ZDE

Klíč jmen + doplnění uvedených herců a tvůrců z fotografií k obsazení: Tereza Hužvárová (9.7.1999, Praha, maskérka / klapka), Karolína Gulyášová (16.7.1993, maskérka / klapka), Marián Čuri (herec), Bohuslav Hrdlička (herec), Regina Labajová (herečka), Bára Karlíková (aka “Angii Perssee”, herečka), Liam Duna (herec), Šárka Dančová (herečka), Erik Karvai (herec), Mário Bongilaj (herec), Gabriela Sittová (skript)

Tento seriál (resp. minisérii), kterou jsme natáčeli na jaře roku 2020 zastavila pandemie covidu. Natáčení se muselo zastavit a po uvolnění opatření už nebylo možné seriál dotočit. Děti nám vyrostly a  Tomáš Magnusek zhubl polovinu své váhy (zajímavost pod seriálem není validní, od zastavení natáčení se nic nepřetáčelo, už se totiž dál nepokračovalo). Tento projekt zatím necháváme v šuplíku, než vymyslíme co s ním. Jediné co zde, nehraje (a ani v něm hrát nebude) Robert Jašków a Zdenka Procházková.

Režie: Tomáš Magnusek
Scénář: Tomáš Magnusek, Nikola Krejčová, Kateřina Hyršlová
Kamera: Pavel Vávra, Filip Kollert
Více změn brzy, seriál se teprve teď začne natáčet (a přetáčet pilotní díly). Co už teď víme, mělo by být 27 x 20 minutových epizod.

Tento film byl natočený již dvakrát, se dvěma různými štáby. První byl štáb Matěje Krátkého a Matěje Danielčíka (hl. role Jan Šraitr), a následně štábem Romana Floriana a Petra Hejzlara (hl. role Lukáš Melník).

V profilu filmu jsou fotografie z první verze filmu (hl. role Jan Šraitr) – ty lze spolehlivě smazat a určitě zamknout hodnocení. Nyní už není producentem filmu Roman Florian, práva převzal původní zadavatel filmu (podle jeho skutečného příbehu je film natočen – on je reálný taxikář), jmenuje se Petr Doležal. Původní producent Roman Florian je teď (opět) trestně stíhaný a film je v této podobě defacto nedokončitelný. Film bude nejspíš v následujících letech přetočen s naším štábem, s upraveným scénářem a jiným hereckým obsazením. Momentálně ale ještě nemáme právo na to to přesně říct. To jen pro přibližný obrázek o filmu. Až to budeme vědět jistě, podali bychom informace o nové verzi filmu.

Jedná se o amatérský film

Tento film jsme původně měli realizovat my (Tomáš Magnusek, Pavel Vávra, …), ale to byla jen spekulace, kterou někdo zavedl do databáze. Producent bude film realizovat s jiným štábem a možná s nějakým časovým odkladem. My jsme požadavek k tomuto záznamu neposílali, a tak nás kontaktoval s prosbou, aby se tento film zatím odstranil. Oni si to potom chtějí vyřešit po vlastní ose až bude v budoucnu film hotový.

Moc děkujeme,

tým Tomáše Magnuska 🙂

na ČSFD pod přezdívkou “ugugege”